Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Bahamy Paradise Island

Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy sú tropickým rajom s prekrásnymi plážami, modrou oblohou a karibským morom. Paradise Island je jedným z najkrajších ostrovov Bahám a obľúbeným miestom pre turistov z celého sveta. Letenka do Paradise Island sa stáva stále dostupnejšou, čo umožňuje cestovanie do tohto nádherného ostrova aj pre tých, ktorí sa považujú za cestovateľov s menším rozpočtom.

Let na Bahamy trvá z Európy približne 10 hodín a na ostrov Paradise Island sa dá dostať z medzinárodného letiska v hlavnom meste Nassau. Z letiska môžete použiť taxi službu alebo prenajať si auto, ale viac sa na ostrove premávajú aj autobusy a tiež sa dá dostať na niektoré miesta aj loďou.

Na Paradise Island nájdete mnoho luxusných rezortov, ktoré sú ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Niektoré z najlepších rezortov sú The Cove Atlantis, The Royal at Atlantis a The Reef Atlantis. Väčšina rezortov má vlastné pláže a bazény, ktoré sú udržiavané v perfektnom stave. Okrem toho, Paradise Island má aj mnoho aktivít, ako sú napríklad potápanie, surfovanie, šnorchlovanie, rybolov, a mnoho ďalších.

Jedným z najväčších turistických miest na ostrove je aj Atlantis Paradise Island, ktorý je najväčším kasínom a hotelom v celom Karibiku. Tento luxusný hotelový komplex ponúka nádherné izby, luxusné reštaurácie, bazény, pláže, golfový klub a mnoho ďalších možností. Pre deti je tam aj obrovský vodný park so šmykľavkami a zábavnými atrakciami. Ak hľadáte niečo, čo vás neuvidí v každodennej turistickej ponuke, navštívte Dolphin Cay, kde sa môžete dotýkať a krmiť delfíny.

Ak si chcete oddýchnuť a regenerovať silu od rušného mesta, na Paradise Island je to možné dokonale. Počas pobytu na ostrove môžete stráviť celé dni relaxovaním na pláži, prechádzaním sa po dvorcoch západu slnka alebo si užiť koktejly s príjemným výhľadom na karibské more.

Letenka na Bahamy a Paradise Island si môžete zohnať v rôznych cenových kategóriách. Práve kvôli tejto ponuke jeišťské raj pre každého, kto by sa chcel dostať do tohto tropického kraja a zažiť tam niečo nezabudnuteľné. Tak neváhajte a už teraz si zarezervujte letenku na Bahamy Paradise Island a objavte skutočný karibský raj.


Počasie Bahamy Paradise Island


Bahamy sú jedným z najznámejších turistických destinácií na svete a Paradise Island je jednou z najkrajších plážových oblastí Bahám. To, čo robí túto oblasť takou populárnou pre turistov, je jednak jej exotická krása a jednak jej priaznivé počasie počas celej sezóny. Sem sa chystá množstvo turistov z celej krajiny aj zo sveta, ktorí si prichádzajú užiť plážový život a iné atrakcie, ktoré ponúka Paradise Island.

Počasie v Bahamách je typicky tropické, s hodnotami teplôt vysokými okolo 30 ° C (86 ° F) počas dňa a s nízkymi hodnotami v noci, asi okolo 20 ° C (68 ° F). Aj keď sa teploty môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia, Paradise Island má takmer celoročne teplé a suché počasie, čo ho robí ideálnym miestom na oddych a užívajte si rôzne aktivity v týchto oblastiach.

Ak sa chystáte cestovať na Paradise Island, najlepšie obdobie na návštevu sú zimné mesiace, od decembra do marca, keď teploty nie sú príliš vysoké. V týchto mesiacoch bude počasie relatívne suché, a tak sa budete môcť tešiť z dlhých dní na pláži a iných vonkajších aktivít. Avšak, ak by ste chceli navštíviť Bahamy počas leta, mala by ste počítať s vyššími teplotami a možnosťami dažďa.

Paradise Island má mnoho pláží a každá je krásna a jedinečná vlastným spôsobom. Môžete sa tešiť z prechádzok po bielych piesočných plážach, kúpania v modrom a teplom oceáne alebo z vyváženia sa na hamaku pod palmami. Navštívte Archaeological Aquaventure Park, kde nájdete mnoho vodných atrakcií pre deti aj dospelých, alebo vyskúšajte šnorchlovanie a sukromné jachtingovej výlety po okolí.

Okrem týchto aktivít môžete vyskúšať miestnu kuchyňu, ktorá je založená na miestnych produktov, ako sú rýža, fazuľa, korenie a morské plody. Pre tých, ktorí hľadajú pocit dobrodružstva, môžete tiež vyskúšať hlbokomorské potápanie a objaviť koraly, rôzne druhy rýb a iné morské živočíchy.

Takže, ak by ste chceli stráviť dovolenku v krásnej Paradise Island, Bahamy, prajeme vám dobré počasie a veľa zábavy. Zaručene sa tu budete ako doma a nebudete sa chcieť vrátiť zase domov.


Ubytovanie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island - to je miesto, ktoré alebo ste navštívili, alebo sa o ňom aspoň raz v živote snívalo. Táto malá ostrovná oblasť sa nachádza v Atlantskom oceáne v blízkosti mesta Nouvelle Providence a je známa ako najluxusnejšia oblasť Karibiku. Ak hľadáte extravagantné a pohodlné ubytovanie na Bahamách, Paradise Island je ideálnou voľbou.

Na Paradise Island nájdete niekoľko prestížnych ubytovacích zariadení, ktoré sú charakteristické svojou architektúrou a elegantnosťou. Niektoré z nich sú stavby s art-deco prvkami, zatiaľ čo iné sú moderne vybavené a sú súčasťou jedného z najväčších kasín na svete. Táto atmosféra skutočne odzrkadľuje sídlo bohatých a slávnych.

Jedným z najznámejších ubytovacích zariadení na ostrove je Atlantis Paradise Island Resort. Tento hotel ponúka možnosti pre každého, od rodín až po náročných cestovateľov. Sú tu krásne izby s balkónom, vyhrievanými bazénmi a privátnymi plážami. Najväčším lákadlom tohto zariadenia je exkluzívne krásne akvárium, kde si hostia môžu pozrieť viac ako 50 000 morských živočíchov, vrátane rýb, žralokov a morských žralokov.

Ak hľadáte ubytovanie určené iba pre dospelých, Sandals Royal Bahamian All-Inclusive Resort je ideálnym miestom. Tento hotel sa nachádza na pláži Cable Beach a ponúka luxusné izby a suity určené pre dospelých. Sú tu aj bazény, wellness kúpeľne a rôzne reštaurácie.

Iným popularným zariadením je The Ocean Club, A Four Seasons Resort. Hoci sú tu oveľa menej izieb ako v iných hoteloch, táto rezidencia poskytuje výnimočne exkluzívne služby a relaxačnú atmosféru. The Ocean Club býval kedysi domovom magnáta, no už nie, pretože bol prebudovaný na luxusný hotel s krásnymi záhradami, exkluzívnymi plážami a rôznymi reštauráciami.

Paradise Island je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusné a súkromné ubytovanie. Bez ohľadu na to, či máte radi moderné alebo tradičné hotely, nájdete tu izby pre každého. Na Bahamách si môžete užiť niekoľko dní plných slnka a zábavy v jednom z najatraktívnejších miest sveta.


Dovolenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island - relatívne neznáme ostrovné letovisko, ktoré sa nachádza v Atlantickom Oceáne. Je to jedno z tých miest, ktoré si zamilujete po prvom dni, a kde sa budete chcieť ešte raz vrátiť. Animovaný život na ostrove nás okúzlil počas celej dovolenky. Bohatá kultúra, historické pamiatky a prírodné krásy, ktoré lákajú na netradičné aktivity a oddych. Oveľa viac ako len kúpanie v krásnym mori.

Bahamy pochádzajú z indiánskeho slova "ba-ha-mu", znamenajúceho "veľké more". Toto nádherné územie sa skladá z 700 ostrovov a predstavuje jeden z najobľúbenejších turistických cieľov na svete. Paradise Island - jeden z najväčších a najkrajších ostrovov Bahám - je pre turistov najdostupnejší a najekonomickejší.

Väčšina z turistov prichádza na Bahamy Paradise Island vyhľadávať nádherné pláže, ktoré môžu nájsť na každom kroku, ako aj vyskočiť na priestoroch niektorých z najluxusnejších rezortov vo svete. Pláže tu vynikajú svojou bielym pieskom, prekrásnym tyrkysovým morem a pokojnou atmosférou. Hlavnou plážou na Paradise Island je oblúkovitá pláž Cabbage Beach, kde nájdete množstvo plážových barov, miesta na opaľovanie ale aj na vodné športy. Ďalšími populárnymi plážami sú napríklad Surfside Beach a Casuarina Beach.

Ak ste vo vodách Bahám Paradise Island, nemôžete minúť príležitosť plaviť sa na lodičkách. Existuje mnoho rôznych výletov, ktoré si môžete vychutnať a preskúmať v blízkosti ostrova. Klimatizované a zariadené nádherné lodí vám umožní dostať sa od ostrova k ostrovu v celej oblasti. V závislosti od vašich záujmov a plánov môžete stráviť deň sledovaním delfínov a hrávaním si s nimi, ochutnávaním miestnej kuchyne alebo prechádzaním nádhernými prírodnými scenériami.

Ďalšou veľkou atrakciou je Aquaventure Water Park v Atlantis Resort, kde nájdete všetky druhy vodných atrakcií, vodných šmýkačiek, ale aj množstvo tobogánov, plávajúce bary a miesta na opaľovanie. Okrem toho, mnoho návštevníkov na Paradise Island sa rozhodne pre túry loďou, ktoré stoja za pozretie. Môže ísť o plavby do morských jaskýň, kde nájdete prírodu vždy zelenú a modrú alebo prechádzky po podmorských chrámových záhradách.

Pre návštevníkov Paradise Island je potrebná viza, ktorá vám umožní pobyt a cestovanie po Bahamách. Ak ste hľadajú nezabudnuteľnú dovolenku, plnú množstva aktivít a prekrásnych miest, určite by ste nemali ignorovať Bahamy Paradise Island. Je to miesto, kde nájdete všetko, čo hľadáte. Pláže, prírodné krásy, atrakcie a bohatú kultúru. Navštívte Bahamy Paradise Island a pronaďte svoju vlastnú cestu v raji.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Paradise Island


1. Aké je počasie na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island je celoročne teplé a vlhké počasie s priemernými teplotami okolo 25 až 32 stupňov Celzia.

2. Kedy je najlepší čas na návštevu Baham Paradise Island?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Baham Paradise Island je v zime od decembra do februára, keď teploty nie sú príliš horúce a menej je pravdepodobnosť hurikánov.

3. Aké aktivity sú dostupné na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island sa dá vyskúšať šnorchlovanie, potápanie, plachtenie, rybolov, jazda na jetski a mnoho ďalších.

4. Aké sú najlepšie pláže na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Najlepšie pláže na Bahamách Paradise Island sú Cable Beach, Cabbage Beach, Saunders Beach a Junkanoo Beach.

5. Je potrebné vízum na návštevu Baham Paradise Island?
Odpoveď: Áno, na návštevu Baham Paradise Island je potrebné mať vízum pre Slovensko.

6. Ako sa tam dostanem?
Odpoveď: Je možné letieť priamo na Paradise Island alebo lietať do hlavného mesta Bahám - Nassau a odtiaľ sa dostať trajektom na Paradise Island.

7. Kde sa dá ubytovať na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island je veľa hotely a rezortov, medzi najpopulárnejšie patria Atlantis Paradise Island, One&Only Ocean Club a The Reef at Atlantis.

8. Aké je miestne jedlo?
Odpoveď: Miestne jedlo na Bahamách Paradise Island je založené na rybach, morských plodoch a tropickom ovocí. Patria sem napríklad conch, mahi-mahi a pappas grille.

9. Aké je miestne pitie?
Odpoveď: Na Bahamách je populárne miestne pivo Kalik, ako aj rumové koktaily ako Bahama Mama a Goombay Smash.

10. Je bezpečné cestovať na Bahamy Paradise Island?
Odpoveď: Bezpečnosť je závislá od miesta, na ktorom sa nachádzate a od situácie, ale obecne sú Bahamy považované za bezpečné miesto pre turistov. Je však odporúčané postupovať s opatrnosťou a dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia.


Najkomplexnejšia online ponuka letov

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky