Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park

Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


1. Kde sa nachádza Lost Paradise of Dilmun Water Park?

Lost Paradise of Dilmun Water Park sa nachádza v Bahrajne v mestskom okrese Al Areen.

2. Aké je vstupné do parku?

Ceny vstupného sa líšia v závislosti od veku návštevníka a času návštevy. Viac informácií o vstupnom možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

3. Sú k dispozícii nejaké zliav na vstupné do parku?

Áno, park ponúka rôzne zliavy a špeciálne ponuky pre deti, rodiny a skupiny. Viac informácií o aktuálnych zliavách možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

4. Aké atrakcie si návštevníci môžu užiť v parku?

Park ponúka širokú škálu atrakcií, vrátane vodných šmýkačiek, bazénov, jazierok, vodných hrádok a mnoho ďalších. Taktiež má zónu pre najmenších návštevníkov s menšími atrakciami.

5. Aké sú otváracie hodiny parku?

Lost Paradise of Dilmun Water Park je otvorený denne od rána do večera. Konkrétne otváracie hodiny sa líšia v závislosti od dňa a ročného obdobia. Viac informácií o otváracích hodinách možno nájsť na oficiálnej webovej stránke parku.

6. Môžu návštevníci so sebou priniesť vlastné jedlo a pitie do parku?

Nie, do parku nie je povolené prinášať vlastné jedlo a pitie. V parku je k dispozícii niekoľko reštaurácií a stánkov s jedlom a pitím.

7. Aké služby a zariadenia park ponúka pre návštevníkov?

Park ponúka rôzne služby a zariadenia vrátane parkovísk, záchodov, prezliekacích kabín, skriniek na uloženie vecí a bezplatného Wi-Fi pripojenia. Taktiež má obchody so suvenírmi a fotografické služby.

8. Môžu návštevníci parku prenajať súkromnú pláž?

Áno, návštevníci parku môžu prenajať súkromnú pláž. Cena prenájmu sa líši v závislosti od veľkosti a kapacity pláže.

9. Aké je maximálne povolené množstvo návštevníkov parku?

Maximálne povolené množstvo návštevníkov parku sa líši v závislosti od ročného obdobia a kapacity parku. Pri vysokom počte návštevníkov môže dôjsť k obmedzeniu počtu vstupov.

10. Kde je možné získať viac informácií o parku?

Viacej informácií o Lost Paradise of Dilmun Water Park je možné nájsť na oficiálnej webovej stránke parku alebo prostredníctvom kontaktných formulárov na webovej stránke. Taktiež je možné kontaktovať park telefonicky alebo e-mailom.


Ubytovanie Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je krajina, ktorá sa nachádza v Perzskom zálive a je známa svojou bohatou históriou, krásnymi plážami a modernými zábavnými parkmi. Ak hľadáte miesto na ubytovanie s pridanou hodnotou, potom sa určite pozrite na hotel súvisiaci s vodným parkom Lost Paradise of Dilmun.

Lost Paradise of Dilmun Water Park je najväčší vodný park v Bahrajne a ponúka množstvo atrakcií pre deti aj dospelých. Nachádza sa v blízkosti Al Areen Wildlife Park a súčasťou parku je aj hotel s rovnakým názvom - Lost Paradise of Dilmun Water Park Hotel.

Tento hotel kombinuje luxus a zábavu pre celú rodinu. Svojim hosťom ponúka 78 izieb rôznych kategórií, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie a relax. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, TV, minibarom, vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením.

Hotel ponúka aj niekoľko reštaurácií, v ktorých sa môžete naužívať chutí charakteristických pre tento región. Okrem toho máte možnosť objavovať aj miestnu gastronómiu a ochutnať tradičné jedlá.

Najväčšou výhodou ubytovania v Lost Paradise of Dilmun Water Park Hotel je jeho umiestnenie. Vodný park je vzdialený len pár minút chôdze od hotela, takže budete mať jedinečnú príležitosť navštíviť ho niekoľkokrát počas vášho pobytu. Navyše, hotel sa nachádza aj v blízkosti niekoľkých turistických atrakcií, čo umožňuje vám a vašej rodine objaviť miesta, ktoré Bahrajn ponúka.

Celkovo, ak hľadáte miesto na ubytovanie, ktoré kombinuje luxus, relax a zábavu pre celú rodinu, potom by ste určite mali zvážiť pobyt v Lost Paradise of Dilmun Water Park Hotel. Urobte si dovolenku, počas ktorej si vychutnáte jedinečnú atmosféru Bahrajnu v kombinácii so zábavnými aktivitami pre celú rodinu.


Letenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je krajina, ktorá je známa pre svoje unikátne kúpeľné zážitky. Väčšina turistov, ktorí sa rozhodnú navštíviť Bahrajn, sú radi, keď si môžu užiť svoj pobyt v moderných zariadeniach, ktoré dokážu svojim návštevníkom ponúknuť najlepšie zážitky. Jedným z lacných volieb je nákup letenky na Bahrajn a následné navštívenie turistických destinácií, ktoré krajina ponúka.

Lost Paradise of Dilmun Water Park, ktorý sa nachádza v hlavnom meste Manáme, je jeden z najnovších a najobľúbenejších zdrojov zábavy pre návštevníkov Bahrajnu. Water park je jednou z najväčších atrakcií krajiny a ponúka zábavu nielen pre deti, ale aj pre dospelých.

V parku môžete nájsť množstvo bazénov, tobogánov, atrakcií a fandenia. Čo sa týka tobogánov, sú tam všetky druhy, vrátane tobogánov so zákrutami, tobogánov s rýchlym spádom, tobogánov pre dvoch a rýchlych tobogánov. Nadto je tam tiež niekoľko bazénov, ktoré sú výborné najmä v horúcich dňoch.

Ak hľadáte niečo vzrušujúce, potom by ste mali navštíviť Dolphin Plunge, atrakciu, ktorá vás ponáša vodným tunelom na sťaženie, pričom obaja prúd vody a prúd vzduchu vám pomáhajú dosiahnuť maximálnu rýchlosť. Navyše, ak chcete prežiť niečo nové, môžete vyskúšať Surf`s Up, kde si môžete vyskúšať ako surfovať až po kĺb vodného spôsobu športu.

V parku sú tiež dostupné rôzne relaxačné a wellness služby, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí majú radi pokojné a pokojné prostredie. K dispozícii sú napríklad terapeutické masáže, ktoré sú veľmi relaxačné a pomáhajú uvoľniť napätie.

Ceny vstupov sa môžu zmeniť v závislosti od sezóny, ale v zásade sú veľmi priateľské pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí chcú stráviť svoj čas v misii zábavy.

Letenky na Bahrajn môžete získať cez internet alebo prostredníctvom cestovných kancelárií. Môžete sa rozhodnúť pre Lacný let alebo predstavenie predná nízkonákladové aerolínií. Prežijte zábavné a nezabudnuteľné chvíle v tento letoviskový raj s vodným parkom a užite si najlepší zážitok vo výbornej cene.


Dovolenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je malý ostrovný štát v Perzskom zálive, ktorý každý rok prijíma návštevníkov z celého sveta. Ak hľadáte miesto, kde si môžete užiť vodu, slnko a zábavu, určite musíte navštíviť Lost Paradise of Dilmun Water Park.

Tento park sa nachádza v blízkosti Manamy, hlavného mesta Bahrajnu, a patrí k najväčším vodným parkom v regióne. S rozlohou takmer 77 tisíc štvorcových metrov má park množstvo atrakcií a zábavy pre všetky vekové kategórie.

Ak sa chcete ochladiť v horúcich letných mesiacoch, môžete sa vybrať na rôzne tobogany a šmykľavky. Svoje zručnosti môžete otestovať na divokých riekach a vlnách bazéna alebo si môžete užívať vodné lietadlá a skúšať rôzne triky.

Pre tých, ktorí majú radi plávanie, park ponúka aj bazény rôznych hĺbok a veľkostí, ktoré sú vhodné pre všetky úrovne plavania. Rodiny s deťmi si môžu vychutnať oddych na malých bazénoch, kde sa budú môcť deti hrať a rodičia oddýchnuť.

V parku sú tiež k dispozícii rôzne reštaurácie a obchody, kde si môžete kúpiť suveníry alebo si kúpiť niečo na pitie a občerstvenie. Vstupné do parku je zadarmo pre deti do výšky 1,2 metra a vstupné pre dospelých sa pohybuje okolo 20 dolárov.

Ak teda hľadáte miesto plné zábavy a adrenalínu, neváhajte a vydejte sa do Lost Paradise of Dilmun Water Park na Bahrajne. Tento park vás určite nezklame a poskytne vám nezabudnuteľné zážitky a zábavu pre všetky vekové kategórie.


Počasie Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je exotickou krajinou, známou svojou arabskou kultúrou a moderným životným štýlom. Známy ako „Drahokam Arabského zálivu“, Bahrajn je klubovým skvelým miestom, ktoré ponúka niekoľko turistických atrakcií vrátane jeho najväčšieho Lost Paradise Dilmun Water Park.

Slnko je dominantou počasia v Bahrajne, ktoré môže byť nádherné, ale tiež veľmi horúce. Toto suché subtropické klima má teplotu nad 35 °C až 40 °C počas horúcich letných dní. Vďaka tejto extrémnej horúčave sú vodné parky ako Lost Paradise Dilmun kľúčovou možnosťou, ako sa ochladiť a užiť si aktivity, ktoré tento park poskytuje.

Lost Paradise of Dilmun Water Park je najväčší vodný park v Bahrajne. Tento park sa rozprestiera na ploche viac ako 77 000 metrov štvorcových s 18 rôznymi atrakciami, ktoré sú vhodné pre deti aj dospelých. Medzi týmito atrakciami nájdeme napríklad Surf Hill, Wave Pool, Crazy River, Kids Zone a veľa ďalších.

Atraktívne zariadenia s rôznymi možnosťami zabavia každého návštevníka. Wave Pool je zariadenie, ktoré vytvorí umelú vlnu a vytvorí zážitok, akoby ste sa hýbali na morskom vlnobite. Waterfall Bay predstavuje obrovský kôň, ktorý sa zháňa po zábave a umožňuje jazdu na jeho chrbte, zatiaľ čo Crazy River je takmer 230 m dlhá prúdová dráha.

Pre deti je určená Children's Play Area, kde si môžu užiť rôzne zážitky a hry. Tento priestor je bezpečný a môže byť hlavným dôvodom pre mnohé rodiny, aby sa vrátili do vodného parku Lost Paradise Dilmun.

Okrem toho, že ponúka rôzne aktivity, zariadenia a atrakcie, tento park je tiež veľmi dobre zariadený a ponúka širokú škálu občerstvenia a nápojových možností. K dispozícii sú rôzne reštaurácie, stánky s občerstvením a kaviarne, ktoré sú rozmiestnené po celej ploche parku.

Pre tých, ktorí hľadajú niečo nové a zábavné, ale aj pre tých, ktorí chcú len stráviť relaxačný deň s rodinou, Lost Paradise Dilmun Water Park ponúka niečo pre každého. Jeho rôznorodé zariadenia, možnosti a atrakcie sú perfektné pre každého, či už sú to dospelí alebo deti. A pre lepšie plánovanie návštevy je vhodné sledovať počasie pred cestou do vodného parku.


Najkomplexnejšia online ponuka letov

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky