Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Barbados Andromeda Botanic Gardens

Ubytovanie Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados Andromeda Botanic Gardens sú nádhernými záhradami na ostrove Barbados, ktoré ponúkajú nádherné výhľady a úžasné zážitky. Okrem toho, že si môžete vychutnať nádherné scenérie a kvetinové aranžmány, môžete sa ubytovať v blízkosti týchto záhrad a zažiť veľkoleposť tohto miesta.

Ubytovanie Barbados Andromeda Botanic Gardens sa nachádza na úpätí hory Hillaby v centre ostrova Barbados. Ide o malý hotel s piatimi izbami a jedným apartmánom, každý s výhľadom do záhrad alebo na pohorie. Každá izba je zariadená luxusne a ponúka hostiteľskú službu 24 hodín denne.

Samotné Andromeda Botanic Gardens sú veľkolepou záhradou, ktorá sa nachádza na úpätí kopca Hillaby a je plná rôznych druhov rastlín, kvetov a stromov. Táto záhrada bola založená v roku 1954 Irene Bannochie, ktorá mala veľký záujem o botaniku a zbierala rastliny z rôznych častí sveta. Dnes je záhrada domovom pre viac ako 600 druhov rastlín a kvetov, ktoré sú doma v Karibiku a naprieč celým svetom. V ázijských sekcích záhrady nájdete bambusy, sukulentné rastliny a orchidey, zatiaľ čo v sekcii juhoamerických rastlín sú rozmnožované trvalky, epifyty a bromeliády. Rôzne druhy palmov tvoria výnimočnú scenériu a prechádzky po záhrade sú prvotriednym zážitkom pre každého návštevníka.

Okrem záhrad si môžete vychutnať aj farmárske raňajky v miestnej reštaurácii, kde ochutnáte miestne jedlá ako akélu, cuketovú kašu, ovocné džúsy a posvitte si na nádherný výhľad z terasy. Po prechádzke záhradami sa môžete vrátiť späť do vašej izby, ktorá je vybavená všetkým potrebným zariadením pre váš komfort.

Návšteva Barbados Andromeda Botanic Gardens sú pre milovníkov prírody a kvetov nenahraditeľný zážitok. Tieto záhrady ponúkajú nádherný pohľad na tropické rastliny a kvety, ktoré sú typické pre Karibik. Ubytovanie Barbados Andromeda Botanic Gardens umocní vaše zážitky a ponúkne vám jedinečné prostredie pre vašu dovolenku. Je to miesto, ktoré sa nezabudne ani po vašom návrate domov.


Dovolenka Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados je krásna turistická destinácia a každý rok sem prichádza veľa návštevníkov z celého sveta. Krajina ponúka mnoho zaujímavých miest pre turistov na objavovanie, no jedným z najkrajších a najvzácnejších miest na ostrove je Andromeda Botanic Gardens. Tento botanický park je jedným z top miest, ktoré by ste mali navštíviť, ak sa chystáte na dovolenku na Barbados.

Andromeda Botanic Gardens sa nachádza na juhovýchodnom pobreží ostrova. Tento botanický park má rozlohu približne 6 akrov a je domovom pre stovky druhov rastlín, kvetov a stromov. Je to jedna z najstarších botanických záhrad v oblasti Karibiku a bola založená v roku 1954 Muriel a Athelstan Driverovými. Okrem prekrásnych rastlín a kvetov, park ponúka aj úchvatné výhľady na more a okolitú krajinu.

V parku sa ľahko strávi niekoľko hodín, pretože každý krok vás ponáhľa k ďalším fascinujúcim objavom. Park ponúka niekoľko zón s rôznymi druhmi rastlín. Okrem exotických kvetov, ako sú frangipánky, orchidey, helikonie a hibisky, môžete sa tu tiež stretnúť s kaktusmi a sukulentmi, ktoré sú typické pre oblasť Karibiku.

V parku nie sú len rastliny. Navštíviť môžete tiež niekoľko triedy sliepok, ktoré sa vo voľnej prírode vo veľkom množstve vyskytujú na Barbados. V parku sa tiež nachádza kaviareň a obchod s darčekmi, kde si môžete kúpiť miestne produkty.

Andromeda Botanic Gardens je perfektným miestom pre milovníkov prírody a kvetov. Je to skvelé miesto pre rodiny, ktoré sa radi prechádzajú v prírode alebo pre páry, ktoré sa chcú prejsť krásou kvetov a rastlín v romantickom prostredí. Odporúčame vám, aby ste si urobili čas na návštevu tohto úžasného miesta na vašej dovolenke na Barbados.

Deti a zvieratá sú do parku vítané. Vstupné do parku je 30 BBD pre dospelých a pre deti do 12 rokov je vstup zdarma. Park je otvorený od pondelka do soboty od 9:00 do 16:30 a v nedeľu od 10:00 do 16:00. Táto atrakcia sa však odporúča navštíviť skôr ráno alebo neskôr poobede, aby ste sa vyhli poobedným horúčavám.

Ostrov Barbados a Andromeda Botanic Gardens vám ponúkajú prírodnú krásu, ktorá vás prekvapí a nádherné miesta, ktoré nebudete ja ani váš fotoaparát či smartfón vedieť odolať. Takže neváhajte a vyrazte na prechádzku týmto úžasným botanickým parkom, keď budete na dovolenke v Barbados.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Andromeda Botanic Gardens


1. Aké sú ceny vstupného do Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Vstupné do Andromeda Botanic Gardens na Barbados sa pohybuje okolo $15 USD pre dospelých a $5 USD pre deti.

2. Ako dlho trvá návšteva Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Návšteva Andromeda Botanic Gardens na Barbados si vyžaduje približne dve až tri hodiny.

3. Aké rastliny a zvieratá môžeme vidieť v Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

V Andromeda Botanic Gardens na Barbados nájdete rôzne druhy vonných rastlín, kvetov, stromov a kríkov. Okrem toho nájdete aj množstvo vtákov, motýlov a iných drobných živočíchov.

4. Kedy sú Andromeda Botanic Gardens na Barbados otvorené?

Andromeda Botanic Gardens na Barbados sú otvorené denne od 9:00 do 16:00 hod., s výnimkou niektorých sviatkov.

5. Je možné zorganizovať si súkromnú prehliadku Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Áno, je možné zorganizovať si súkromnú prehliadku Andromeda Botanic Gardens na Barbados. Kontaktujte priamo záhradníkov, ktorí zodpovedajú za prevádzku záhrady.

6. Aké sú odporúčania pre návštevníkov Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Odporúča sa návštevníkom Andromeda Botanic Gardens na Barbados, aby si prišli so zapnutým komárníkom a nosili pohodlné obuv, pretože záhrady sa nachádzajú na kopci a terén je nerovný.

7. Kde sa nachádzajú Andromeda Botanic Gardens na Barbados?

Andromeda Botanic Gardens na Barbados sa nachádzajú v juhovýchodnej časti ostrova, v blízkosti mestečka Bathsheba.

8. Majú Andromeda Botanic Gardens na Barbados parkovacie miesta pre návštevníkov?

Áno, Andromeda Botanic Gardens na Barbados majú parkovacie miesta pre návštevníkov.


Letenka Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados je karibský ostrov, ktorý je známy ako jedno z najkrajších miest na svete. Rovnako ako jeho nekonečné pláže a jasne modré vody, Barbados je tiež domovom Andromeda Botanic Gardens, ktoré sú jedným z najkrajších záhradných parkov na svete.

Ak sa chcete dostať na Barbados, môžete si kúpiť letenky rôznych leteckých spoločností. Barbados má medzinárodné letisko, ktoré je spojené so všetkými kľúčovými letiskami na svete. Môžete si vybrať z mnohých leteckých spoločností, ktoré ponúkajú lety na Barbados, v závislosti od vašich preferencií a rozpočtu.

Po príchode na Barbados odporúčame navštíviť Andromeda Botanic Gardens, ktoré sú jedným z najkrajších parkov na ostrove. Táto nádherná záhrada sa rozprestiera na 6 akrách, kde nájdete viac ako 600 druhov rastlín a kvetov.

Andromeda Botanic Gardens majú svoj pôvod v roku 1954, keď sa záhrada stala súkromným vlastníctvom pani Iris Bannochie. Po mnohých úpravách a modernizáciách sa Andromeda Botanic Gardens stali turistickou atrakciou a sú jedným z najlepších miest na Barbados, kde si môžete užiť krásu a pokoj.

Pri návšteve Andromeda Botanic Gardens sa budete môcť prechádzať krásnymi záhradami, kde nájdete mnoho endemických druhov rastlín a kvetov. Medzi najkrajšie kvety patria orchidey, palmy a rôzne tropické rastliny. Okrem toho si môžete pozrieť aj mnohé vtáky, motýle a iné zvieratá, ktoré sa nachádzajú na tomto mieste.

Ak hľadáte miesto na oddych a relaxáciu, záhrady Andromeda Botanic Gardens sú tou správnou voľbou. Príjemné prechádzky v krásnom prostredí, pozorovanie kvetov a rastlín, to všetko vám ponúka táto nádherná záhrada.

Vzhľadom k vysokému záujmu turistov o Andromeda Botanic Gardens, je potrebné si na miesto svoju návštevu zarezervovať dopredu. Tento krásny záhradní park zaručene stojí za návštevu a ponúka jedinečný zážitok v prírode. Preto, ak ste v Karibiku, navštívte Andromeda Botanic Gardens na Barbados a nechajte sa okúzliť krásnou prírodou tohto nádherného ostrova.


Počasie Barbados Andromeda Botanic Gardens


Barbados, trojuholníkový ostrov v Karibiku, sa môže pochváliť pôvabným klimatickým prostredím s teplými teplotami a veľmi malou pravdepodobnosťou hurikánov. Je to ideálne miesto na oddych a relax počas celého roka. Ak plánujete navštíviť ostrov, neobišli by ste Andromeda Botanic Gardens, ktoré sú jedným z najkrajších botanických záhrad na svete.

Barbados má teplé, vlhké a stredomorské podnebie, ktoré vám umožní cestovať po celom ostrove kedykoľvek v priebehu roka. Teploty sa pohybujú od 22 ° C v zime po 30 ° C v lete a vlhkosť môže byť dosť vysoká počas celého roka. Najlepšie obdobie pre návštevu Barbadosu sú mesiace od decembra do apríla, keď sú teploty príjemnejšie a vlhkosť je nižšia. V tomto období budete mať tiež šancu sledovať festivaly a kultúrne podujatia na ostrove.

Andromeda Botanic Gardens sa nachádzajú v centre ostrova v oblasti Bathsheba a sú druhou najväčšou botanickou záhradou na Barbados. Otvorené boli v roku 1954 a o niekoľko rokov neskôr ich začal zbierať a zakladať prírodovedec Iris Bannochie. Andromeda Botanic Gardens sa rozprestierajú na ploche 6 hektárov, kde rastú najrôznejšie endemické, tropické rastliny.

V Andromeda Botanic Gardens nájdete rastliny z celého sveta, ale aj z mnohých častí Karibiku. V záhrade sa nachádza niekoľko málo oficiálne označených trás, ktoré vám pomôžu pri preskúmaní témy viac ako 600 druhov rastlín a kvetov. Odtiaľto môžete tiež vychutnať nádherný výhľad na okolitý krajinný charakter.

Ak sa chystáte navštíviť Barbados, určite nevynechajte návštevu Andromeda Botanic Gardens. Táto krásna botanická záhrada ponúka obrovskú škálu najrôznejších rastlín a kvetov, ktoré sú na ostrove vysoké, budete vychutnávať tropickú flóru v skutočne jedinečnom prostredí. Ak aj nie ste veľkým záhradníkom, určite sa vám bude páčiť neuveriteľná krása prirodzeného sveta, ktorú ponúka Andromeda Botanic Gardens.


Najkomplexnejšia online ponuka letov

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky