Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Fidži Taveuni Estates

Počasie Fidži Taveuni Estates


Fidži je známa svojimi tropickými dažďovými pralesmi, krásnymi plážami a pestrým podmorským svetom. Medzi týmito úžasnými ostrovmi sa nachádza aj ostrov Taveuni Estates, ktorý pre svoje exotické kvety, pestrosť pralesov, vodopády a nádherné pláže v jednom z najpríjemnejších podnebí na svete, predstavuje ideálne letovisko pre milovníkov prírody.

Taveuni Estates sa nachádza v samotnom srdci Taveuni a má úspešne zlúčené pokrokový moderný život s tradičným ostrovným štýlom. Toto malé letovisko sa prevažne zameriava na návštevy turistov, ktorí si prídú užiť relaxačnú dovolenku. Letovisko sa nachádza v oblasti, ktorá je charakteristická pre svoje nádherné pralesy, bohaté zelené navzájom prelínajúce sa údolia, prekrásne vodopády a hory.

Počasie

V Taveuni Estates panuje rovnaké podnebie ako v celej krajine - tropické. Teploty sú celoročne vysoké, s priemernými dennými teplotami okolo 28 °C a nočnými teplotami okolo 22-24 °C. Najlepšie obdobie na návštevu Taveuni Estates je v období od mája do októbra, kedy panuje menej daždí a je to obdobie, v ktorom je voda krásne čistá - ideálne pre potápanie.

Väčšina ustálených cyklónov sa tu vyskytuje v januári. Toto obdobie tu je vždy dosti zrážok, no väčšinou sa nejedná o silné zrážky, a tak si turisti môžu stále užívať krásne pláže aj pri zhoršenom počasí.

Voda na plážach zostáva príjemne teplá celý rok a teplota vody je v priemere okolo 23-26 °C, čo z nej robí ideálne miesto na plávanie či potápanie.

Dostupnosť

Taveuni Estates je vhodná pre turistov, ktorí sa chcú vyhnúť rušnému davu a množstvu turistov. Letovisko je veľmi dostupné, pretože nie je ďaleko od hlavného letiska Taveuni, ktorého lety sú si plánované každý deň. Z letiska môžete využiť miestnu dopravu, ako sú taxíky alebo ubytovanie poskytuje aj súkromnú dopravu.

Celkové hodnotenie

Taveuni Estates je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú kľud a pokoj a chcú sa vyhnúť preplneným plážam a rušnému mestskému životu. Blízkosť k prírode a nádherné pláže ponúkajú návštevníkom neopakovateľné zážitky a krásne spomienky. Ak hľadáte miesto, kde si môžete oddýchnuť a zrelaxovať, Taveuni Estates je pre vás tým ideálnym miestom.


Ubytovanie Fidži Taveuni Estates


Fidži je tropický ostrovný raj, ktorý plným právom láka návštevníkov z celého sveta. Ostrov Taveuni je jedným z najkrajších ostrovov Fidži a je známy ako „zelený ostrov“ kvôli svojmu prirodzenému kvetom a bujným pralesom. Ak ste dychtiví po prirodzenej kráse a potrebujete oddýchnuť od každodenného zhonu, Taveuni Estates je perfektným miestom na ubytovanie.

Taveuni Estates je nezabudnuteľné miesto, ktoré ponúka úplný pokoj a súkromie. Tento rezort sa nachádza v národných parkoch súostrovia Taveuni a som si istý, že si zamilujete toto miesto, ktoré ponúka úchvatné scenérie, nekonečné pláže a čisté modré vody rovnako ako ja.

Hlavnou atrakciou Taveuni Estates je ich ubytovanie. Nachádza sa v 30 akrách pozemku, ktoré zahŕňajú záhrady, pralesy a rieky. Ponúkajú viacero druhov bungalovov, vrátane vlnovcovych bungalovov s výhľadom na more, Bure bungalovov so súkromným bazénom a súkromnými záhradami a luxusných apartmánov. Každý bungalov má terasu, klimatizáciu, miniledničku, fén a Wi-Fi pripojenie.

Okrem toho má rezort známy aj svojou kuchyňou. Ich ponuka zahŕňa jedlá z miestnych ingredientov a špecialít, aby ste si nerozpadolí chuťové poháriky. K stanici budete mať prístup priamo z vášho bungalovu.

Najlepšie na ubytovaní v Taveuni Estates je, že máte prístup k mnohým aktivitám, aby ste sa zabavili. Ponúkané atrakcie zahŕňajú šnorchlovanie, potápanie, vodné športy alebo kajakárske túry po rieke. Rezort má tiež bazén, ktorý je skvelý na relax a osvieženie v teplých dňoch.

Celkové ubytovanie Taveuni Estates je dokonalým miestom na strávenie víkendu alebo celodenného pobytu. Okrem účinných pokojov ponúka aj perfektné jedlá a rôzne atrakcie, ktorými sa môžete zabaviť. Ak hľadáte miesto, kde sa skutočne môžete relaxovať a užívať si prírodnú krásu Fidži, Taveuni Estates je správnym miestom pre vás.


Najčastejšie otázky a odpovede Fidži Taveuni Estates


1. Aké typy ubytovania ponúka Fidži Taveuni Estates?
- Fidži Taveuni Estates ponúka vily a bungalovy s výhľadom na oceán, záhradu alebo horský prales.

2. Aké sú možnosti stravovania v Fidži Taveuni Estates?
- V rezorte sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka tradičné fidžijské jedlo ale aj západnú kuchyňu.

3. Je možné objednať si transfer z letiska do rezortu?
- Áno, Fidži Taveuni Estates ponúka transfer z letiska do rezortu za príplatok.

4. Aké aktivity a zážitky je možné v Fidži Taveuni Estates zažiť?
- V rezorte môžete vyskúšať potápanie, šnorchlovanie, rybolov, prechádzky po horských chodníkoch alebo relaxovať na pláži.

5. Je vhodné rezort pre rodiny s deťmi?
- Áno, Fidži Taveuni Estates je vhodný aj pre rodiny s deťmi, ponúka detské ihrisko a pláž s mierne klesajúcim vstupom do mora.

6. Kde sa nachádza Fidži Taveuni Estates?
- Fidži Taveuni Estates sa nachádza na ostrove Taveuni, ktorý patrí do skupiny Ostrovov Royalty.

7. Aké sú možnosti platby v rezorte?
- Rezort prijíma platby v hotovosti ale aj platobnými kartami.

8. Aké sú možnosti pre nákupy v blízkom okolí rezortu?
- V blízkom okolí rezortu je niekoľko malých obchodov, kde je možné nakúpiť základné potraviny a suveníry.

9. Je v rezorte možnosť využitia WiFi pripojenia?
- Áno, v rezorte je voľne dostupné WiFi pripojenie.

10. Kedy je najlepší čas na návštevu Fidži Taveuni Estates?
- Najlepší čas na návštevu Taveuni je od júna do októbra, keď je suché obdobie a priemerné teploty sa pohybujú okolo 25 - 27°C.


Letenka Fidži Taveuni Estates


Let do nevšedného raja ušitý na mieru!

Ak hľadáte cestu k miestu, kde sa morské tancujú s horami, kde sa krásy prírody spája v dokonalú harmóniu, potom by ste mali zvážiť let do Taveuni Estates na ostrove Fidži.

Taveuni Estates je privátny ostrovný raj vzdialený len pár hodín letu od Novej Zélandy a Austrálie, ktorý je voľne prístupný turistom z celého sveta. Na letenky sa môžete rozhodnúť napríklad cez webové stránky aerolínie Fiji Airways.

Let s týmito aerolíniami bude nielen príjemným zážitkom vďaka komfortu palubnej služby, ale aj zážitkom vďaka pohľadom, ktoré môžete sledovať z lietadla. Let trvá zhruba štyri hodiny a ceny leteniek sa rôznia podľa toho, aký typ letu si zvolíte.

Po prílete na letisko v Nadi sa môžete rozhodnúť pre business class alebo ekonomickú triedu s cieľom ušetriť niekoľko dolárov. Nezáleží na tom, aký typ letenky si zakúpite, ste si istí, že sa dostanete do Taveuni Estates bez problémov.

Po prílete na ostrov vás privítajú miestni sprievodcovia, ktorí vás prevedú po miestnych zaujímavostiach a predstavia vám kultúru a históriu ostrova.

Taveuni Estates ponúka množstvo atrakcií, vrátane prekrásnych pláží, ktoré sú ideálne na plávanie, šnorchlovanie alebo potápanie. Okrem toho tu nájdete aj niekoľko historických zaujímavostí a návštevníci si môžu vyskúšať aj cudzie kuchyne, ktoré sú typické pre ostrov Fidži.

Let do Taveuni Estates na ostrove Fidži je dokonalým únikom z každodenného života. Ak hľadáte magický zážitok, ktorý kombinuje krásy prírody s dobrodružstvom, potom sa rozhodnite pre letenky s Fiji Airways a navštívte Taveuni Estates. Tu vás čakajú prírodné krásy, ktorých krása vás dostane špeciálnym miestom v srdci.


Dovolenka Fidži Taveuni Estates


Fidži je rajský ostrov v Tichom oceáne s azúrovými vodami a bledoružovými plážami. Ostrov Taveuni, známy aj ako "Záhrada ostrova", je najväčší a najkrajší ostrov v južnom Pacifiku. Taveuni Estates, ktoré bolo vybudované v roku 2006, je luxusné rezortné centrum, ktoré sa nachádza v srdci ostrova.

Taveuni Estates je známe svojou neopakovateľnou krásou a neformálnou pohostinnosťou, ktorá vytvára domáce prostredie. Rezort je obklopený krásnou prírodou, ktorá poskytuje návštevníkom kľud, pohodu a oddych. Jeho jedinečná poloha pozdĺž ostrova kompenzuje prekrásnym výhľadom na oceán a umožňuje vám vidieť zaujímavé miesta, ktoré Fidži ponúka.

Rezort má k dispozícii sedem samostatných vil, ktoré sú vybavené súčasným nábytkom a modernými zariadeniami. Villas sú zariadené súkromnými kúpeľňami a sprchami a kúrením. Každá vila ponúka svojim hosťom krásny výhľad na záhradu a oceán.

Taveuni Estates ponúka rôzne aktivity, ktoré návštevníci môžu využiť počas svojho pobytu. Hostia si môžu užiť prechádzky po plážach a džungli alebo sa zúčastniť potápania a šnorchlovania. Rezort ponúka aj jazdu na koňoch, kajakárstvo a rybolov.

Pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu a oddych, Taveuni Estates ponúka masáže a wellness služby ako aj bazén s vodopádom. Na smoking cone si môžete zapálit fajčenie k najkrajším výhľadom počas dovolenky.

Fidži je známy svojou pohostinnosťou a toto sa odráža aj na služby, ktoré ponúka Taveuni Estates. Personál sa snaží zabezpečiť, aby si hostia užili svoj pobyt bez ohľadu na to, aký je dlhý.

Dovolenka v Taveuni Estates je nezabudnuteľným zážitkom pre každého, kto hľadá spojenie neporušeného, prirodzeného života a luxusu. Všetci hostia si užijú krásnu prírodu a pohodlie, ktoré ponúka tento luxusný rezort. Taveuni Estates je miesto, kde si môžete vychutnávať pokoj a pobyt, ktorý si pamätáte na celý život.


Najkomplexnejšia online ponuka letov

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky