Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Maurícius La Vanille Nature Park

Letenka Maurícius La Vanille Nature Park


Maurícius, ktorý je ležiaci uprostred Indického oceánu, je jedným z najkrajších ostrovov na svete. Krajina ostrova je plná neopakovateľnej prírody a živočíšnych druhov. Jedným z najúžasnejších prírodných parkov na ostrove je La Vanille Nature Park. Táto oblast je plná rôznych druhov živočíchov a ponúka jedinečný zážitok pre všetkých, ktorí sa sem vyberú.

Najlepší spôsob, ako sa dostať na ostrov Maurícius, je prostredníctvom leteniek do hlavného mesta Port Louis. Z tohto mesta trvá cesta iba pár hodín do prírodnej rezervácie La Vanille Nature Park.

La Vanille Nature Park je obrovský park, ktorý sa rozprestiera na ploche 3,5 hektárov a nachádza sa v juhozápadnej časti ostrova. Tento park je jedným z najrozmanitejších parkov v celej Afrike a poskytuje domov pre rôzne druhy zvierat a rastlín.

Jednou z najväčších atrakcií parku je krokodíli. Na tomto území sa nachádza viac ako 2000 krokodílov z rôznych druhov pochádzajúcich z celého sveta. Návštevníci môžu sledovať ich bežný život zo vzdialenosti 1,5 metra. Dokonca si môžete vyskúšať aj krmenie krokodílov, ktoré sa odohráva v bezpečnom prostredí.

Okrem krokodílov má park aj ďalšie exotické a zaujímavé druhy zvierat, ako sú gekóny, ještěrky, chameleóny, hady a tropické vtáky. Tí najodvážnejší sa môžu postaviť tvárou v tvár "8-legged" - ako tu hmyz nazývajú - a poznať tak exotickú flóru a faunu ešte lepšie.

Park ponúka aj rôzne aktivity pre návštevníkov. Medzi najpopulárnejšie patria jazdy na krokodíloch a navštevovanie farmy korytnačiek, kde môžete vidieť korytnačie všetkých veľkostí a druhov. Milovníci kávy si určite nechajú v parku pekný čas, pretože v parku sídli aj kaviareň s čerstvo uvarenou Maurícijskou kávou.

La Vanille Nature Park je miestom, kde návštevníci získajú jedinečný pohľad na miestnu prírodu a zvieratá. Jeho unikátna atmosféra robí z parku ideálne miesto pre rodiny s deťmi, turistov a milovníkov prírody z celého sveta.

Ak sa chystáte na návštevu ostrova Maurícius, z ktorého si prinesiete nevymazateľné zážitky, určite si nesmiete nechať ujsť tento úchvatný park. Letenku si môžete zakúpiť online a už teraz sa pripravovať na niečo neobyčajné.


Dovolenka Maurícius La Vanille Nature Park


Maurícius je krásnou tropickou destinacíou, ktorá ponúka množstvo aktivít a zážitkov. Jedným z najobľúbenejších miest, ktoré turisti navštevujú, je La Vanille Nature Park. Tento park pozostáva z viac ako 3,5 hektárov lesa a tropických záhrad, kde návštevníci vychutnávajú krásy prírody a jedinečné zvieratá, ktoré tu odjakživa žijú.

La Vanille Nature Park je domovom mnohých druhov zvierat, medzi ktorými sú zaujímavé druhy ako krokodíle, želvy, gekóny, leguáni, hady a škorpióny. Najväčšou atrakciou parku sú však obrovské korytnačky, ktoré sú v tomto parku vysokým bodom turistických okruhov.

Okrem úžasnej zvieracej kolekcie ponúka La Vanille Nature Park aj rôzne aktivity a atrakcie. Návštevníci môžu prejsť džungľou parku, objavovať jaskyne, pozorovať krokodíly a žirafy, kŕmiť želvy a korytnačky a dokonca si urobiť masáž s pytonom. Ideálnou záverečnou činnosťou je spoznať nové druhy exotických zvierat v prehliadke s miestnym sprievodcom.

Ak sa chystáte na Maurícius, nevynechajte návštevu La Vanille Nature Park. Je to skvelá príležitosť vidieť niektoré z najohromnejších a najkrajších zvierat, ktoré svet ponúka a zažiť nezabudnuteľné zážitky. Vyhýbajte sa návšteve parku v horúcich letných mesiacoch a radšej si zarezervujte vstupenky v predstihu, aby ste si dokázali užiť park, keď sa budete cítiť pohodlne a vo forme.


Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius La Vanille Nature Park


Otázky a odpovede o Maurícius La Vanille Nature Park by mohli zahŕňať:

1. Čo je to Maurícius La Vanille Nature Park?
- Maurícius La Vanille Nature Park je park na Mauríciu, kde sú zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

2. Aké zvieratá môžem vidieť?
- V parku môžete vidieť krokodily, želvy, lemurov, jaguáry, opice a iné zvieratá.

3. Koľko stojí vstup do parku?
- Vstupné závisí od veku a kategórie návštevníka, ceny sa pohybujú od 9 do 18 eur.

4. Ako sa môžem dostať do parku?
- Park sa nachádza na južnej časti ostrova Maurícius a najlepšie je ísť taxíkom alebo najať si auto.

5. Je v parku možné kŕmiť zvieratá?
- Nie, kŕmenie zvierat nie je povolené v parku.

6. Je v parku povolené fotografovanie zvierat?
- Áno, je povolené fotografovanie zvierat v parku.

7. Aké sú otváracie hodiny parku?
- Park je otvorený denne od 8.30 hod. do 5.30 hod., vrátane víkendov a sviatkov.

8. Je v parku možné stravovanie?
- Áno, v parku je reštaurácia a stánky s občerstvením.

9. Čo ponúka park okrem zvierat?
- Okrem zvierat park ponúka aj prehliadku predstavenia krokodílov, prechádzky po botanickej záhrade a medovom farme.

10. Je vhodné park navštíviť s deťmi?
- Áno, park je vhodný pre návštevu s deťmi a ponúka množstvo interakcie so zvieratami a edukáciu o prírode.


Počasie Maurícius La Vanille Nature Park


Maurícius je tropický ostrov, ktorý sa nachádza v Indickom oceáne. Je to miesto, kde môžete zažiť okrem krásnych pláží aj fascinujúcu faunu a flóru. Jedným takým miestom je La Vanille Nature Park, ktorý sa nachádza na juhu ostrova.

Počasie na Mauríciu je tropické a vlhké. Teploty sa pohybujú medzi 25 °C a 30 °C počas celého roka. V lete môžu byť teploty ešte vyššie, ale vďaka oceánu sa často objavujú osviežujúce vetríky, ktoré zmiernia horúčavu. Zároveň s vyššími teplotami sa vyskytuje aj zvýšené množstvo zrážok. Zimné mesiace sú suchšie a teploty sa môžu pohybovať okolo 20 °C.

La Vanille Nature Park je najväčší park na Mauríciu, ktorý sa zameriava na ochranu krokodílov a korytnačiek. Okrem toho ponúka aj veľa iných zvierat, ako sú napr. jašterice, chameleóny, guanako a lenivci. Bude Vás fascinovať, aké rôznorodé oblasti park ponúka - od exotických rastlín až po veľkopraktické farmy. Okrem toho, sú v parku tiež rôzne aktivity, ktoré vás zabavia. Dá sa napríklad prejsť po moste ponad krokodílí kanál, alebo sa zblízka pozrieť na korytnačky. Zároveň tu nájdete aj veľa miest, kde si môžete oddýchnuť a ochutnať tradičnú maurícijskú kuchyňu.

Ak sa chystáte navštíviť La Vanille Nature Park, odporúčame si so sebou vziať ľahké a priedušné oblečenie v tropickom štýle, slnečné okuliare a opaľovací krém s vysokým faktorom ochrany. Môže sa stať, že na Vás poprší, takže nezabudnite na náhradný odev. Zároveň by ste si mali vziať s sebou dostatočné množstvo vody, aby ste sa dostatočne hydratovali.

Výlet do La Vanille Nature Park ponúka skvelý spôsob, ako preskúmať krásy Mauríciánskej fauny a flóry. Okrem toho je to skvelá aktivita pre rodiny a páry. A s takmer celoročne teplým počasím na Mauríciu, máte vždy dostatok času a príležitostí na návštevu tohto úchvatného miesta.


Ubytovanie Maurícius La Vanille Nature Park


Maurícius La Vanille Nature Park patrí medzi najpopulárnejšie atrakcie na Mauríciu. Nachádza sa v oblasti Rivière des Anguilles, v juhozápadnej časti ostrova a rozprestiera sa na ploche vyše 3,5 hektárov. Jedná sa o nádherný park, kde si návštevníci môžu pozrieť celý rad miestneho živočícha a flóry, vrátane krokodílov, korytnačiek, netopierov, opíc a plazov.

La Vanille Nature Park ponúka návštevníkom rôzne zážitky a aktivity. Jedným z najpopulárnejších atrakcií sú krokodíly. Park má viac ako 1000 krokodílov, ktoré sú chované v zachovaných podmienkach. Návštevníci si môžu pozrieť krokodíle v ich prirodzenom prostredí a dokonca sa môžu zúčastniť krmenia krokodílov.

Mimoriadne obľúbenou atrakciou sú aj rôzne druhy korytnačiek. Park sa snaží zachovať a chrániť tradičné druhy korytnačiek na Mauríciu a návštevníci si môžu pozrieť žiadne z najväčších druhov korytnačiek na svete.

V parku je tiež veľký pavilón s exotickými netopiermi, kde si návštevníci môžu pozrieť výstavu netopierov a uvidieť ich v ich prirodzenom prostredí.

Majiteľom La Vanille Nature Park je aj rezervácia opíc. Opice sú v parku chované v ochranných podmienkach a návštevníci sa môžu zúčastniť interakcie s opicami.

Okrem toho, park ponúka aj iné zážitky ako napríklad prechádzky po džungli, obchod so suvenírmi a miestnymi výrobkami ako aj reštauráciu kde si návštevníci môžu vychutnať tradičnú maurícijskú kuchyňu.

Ak hľadáte ubytovanie v okolí La Vanille Nature Park, máte na výber rôzne možnosti. Park ponúka svoju vlastnú kempingovú zónu, kde si môžete prezrieť všetky atrakcie parku a zostať tu niekoľko dní. Okolité miesta ponúkajú tiež rôzne hotely a penzióny v rôznych cenových kategóriách.

La Vanille Nature Park je skvelým miestom pre rodiny s deťmi, ktoré sa chcú naučiť viac o miestnej faune a flóre na Mauríciu alebo pre návštevníkov, ktorí sa chcú jednoducho len prejsť džungľou a užiť si prírodu. Výhodou parku je aj jeho poloha, ktorá umožňuje návštevníkom objavovať aj ostatné atrakcie na juhozápade ostrova.


Najkomplexnejšia online ponuka letov

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky