Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Maurícius Trou aux Biches

Dovolenka Maurícius Trou aux Biches


Maurícius, krásna exotická krajina v Indickom oceáne, je jedným z najobľúbenejších turistických miest na svete. A právom! Tentokrát vám predstavíme jednu z jeho nádherných destinácií - Trou aux Biches, ktorá je ideálnym miestom pre vašu dovolenku.

Trou aux Biches je plážové mestečko, ktoré sa nachádza na severozápade Maurícia. Počas vašej návštevy si môžete užiť prekrásne tyrkysové vody a biely piesok. Toto miesto je obľúbené pre svoju jemnejšiu vlny v porovnaní s inými plážami Maurícia. Ak máte radi plávanie, potom si tu prídete na svoje! Pre tých, ktorí majú radi potápanie, Trou aux Biches ponúka tiež množstvo miest, kde sa môžete ponořiť do tajomného podmorského sveta.

Na pláži si môžete prenajať slnečníky a lehátka, ktoré sú k dispozícii po celú dobu. To znamená, že sa môžete pohodlne usadiť a užívať si nádherný výhľad na more. Na pláži sa nachádza tiež niekoľko obchodov so suvenírmi a reštaurácií, kde si môžete vychutnať miestne jedlá.

Ak máte radi prechádzky, môžete sa vybrať na prechádzku po pláži - až na 2 km! Tu nebudete mať pocit, že ste na turisticky preplnenom mieste, ale skôr budete mať pocit, že ste úplne sami a môžete sa oddýchnuť.

Okrem pláže ponúka Trou aux Biches aj množstvo miest pre turistov, ktorí majú radi prírodu. Môžete si prenajať bicykle a jazdiť po okolí, čo je skvelý spôsob, ako objaviť krajinu a cítiť dušu krajiny. Miestne živočíchy, ako motýle, trópuské vtáky a rôzne druhy rýb, sú tiež obľúbené turistické atrakcie.

Pre tých, ktorí hľadajú vo vode trochu viac adrenalínu, ponúka Trou aux Biches aj rôzne vodné športy. Surfing a kiteboarding sú veľmi populárne tu vďaka dobrým podmienkam na more. Ak máte radi vnútrozemské dobrodružstvá, môžete si pripnúť padák a vyskúšať si paragliding.

V noci je Trou aux Biches rušnejšie miesto, kde sa konajú rôzne podujatia. Môžete sa zúčastniť koncertov, divadelných predstavení a tanečných párty.

V každom prípade, Trou aux Biches by mal byť na vašom zozname, ak hľadáte exotické miesto pre vašu dovolenku. Je to nádherné miesto, kde sa môžete na chvíľu odpočinúť a užiť si prírodu a krásu. Tak prečo si nevybrať skutočne exotickú dovolenku? Trou aux Biches v Mauríciu, kde vysoká komfort a krásne prírodné scenérie sú spojené v jeden nezabudnuteľný zážitok.


Letenka Maurícius Trou aux Biches


Letenka na Maurícius do letoviska Trou aux Biches je pre mnohých snom, ktorý sa stáva skutočnosťou. A prečo nie? Toto miesto ponúka luxusné ubytovanie, krištáľovo čisté more, biele pláže a neuveriteľné západy slnka.

Ak si chcete zabezpečiť najlepšie možné ubytovanie, navštívte jedno z mnohých all inclusive letovísk v okolí, ktoré sa špecializujú na luxus. A ak si chcete užiť trochu dobrodružstva, môžete zaregistrovať rôzne vodné aktivity a šnorchlovanie.

Dôležité miesta v Trou aux Biches

Pláže

Pláže v Trou aux Biches sú jednými z najkrajších na svete. Biele piesky a krištáľovo čisté more sú tie najlepšie a zároveň najčarovnejšie možné zážitky pre každého návštevníka. A na týchto plážach sa určite nestretne nič iné, len pár neunimiteľných komárov.

Pevnosť Labourdonnais

Pevnosť Labourdonnais sa nachádza len niekoľko kilometrov za letoviskom Trou aux Biches a predstavuje jednu z najväčších kultúrnych pamiatok ostrova Maurícius. Táto pevnosť bola postavená v roku 1748 na ochranu ostrova pred inváziou nepriateľov.

Grand Baie

Grand Baie je oblasť s množstvom atrakcií, a to nielen pre turistov, ale aj pre samotných obyvateľov. Nachádza sa asi 10 km od Trou aux Biches a ponúka návštevníkom nákupné centrá, večernú zábavu, reštaurácie a nočné kluby.

Podvodné dobrodružstvá

Vodné aktivity sú hlavným ťahákom turistov v širokom okolí, a to najmä šnorchlovanie. Môžete mať naozaj unikátny zážitok, ktorý vám ponúkne pohľad na obľúbené morské tvory.

Vodu si môžete opatrne vyskúšať aj na ostrove neďaleko Trou aux Biches - ene island - kde sa táto aktivita koná.

Sme presvedčení, že užijete si toto letovisko v plnej miere a budete mať prežitky na celý život. Takže si rezervujte letenku na Maurícius Trou aux Biches a užite si pár dní oddychu a relaxu v raji.


Ubytovanie Maurícius Trou aux Biches


Maurícius je ostrovná krajina v Indickom oceáne, ktorá je obľúbeným cieľom turistov po celom svete. Jedným z najlepších miest na ubytovanie na Mauríciu je Trou aux Biches. Tento plážový rekreačný stredisko na severozápade ostrova ponúka návštevníkom množstvo možností, ako sa zabaviť a oddýchnuť si.

Ak hľadáte moderné ubytovanie, Trou aux Biches má výborné hotely a apartmány s nádherným výhľadom na more. Hotel italskej značky Beachcomber Resorts & Hotels ponúka luxusné izby s klimatizáciou, TV a minibarom. Tento komplex má aj wellness centrum, reštaurácie a bary, ktoré spolu so súkromnou plážou robia z pobytu na tomto mieste unikátny zážitok. Ak vám viac vyhovuje súkromné ubytovanie, môžete si prenajať apartmán alebo vilu.

Strategická poloha Trou aux Biches umožňuje turistom navštíviť množstvo zaujímavých miest na Mauríciu. Najlepšie miesta na nákupy a zábavu v blízkosti strediska sú vesnička Grand Baie, ktorá je obľúbená pre svoje nákupné centrá a nočné kluby a hlavné mesto Port Louis s jeho historickými budovami a kultúrnymi pamiatkami.

Čo sa týka aktivít v Trou aux Biches, pláž je hlavným lákadlom. Biely piesok a krištáľovo čistá voda sú ideálne pre rôzne vodné športy ako sú šnorchlovanie, dyvovanie sa na koralové útesy, potápanie alebo lyžovanie na vode. Okolité lesy a parky sú skvelou príležitosťou pre prechádzky, prehliadky a organizované výlety do neďalekých oblastí. Krajina je tiež plná miestnymi trhmi plnými exotických plodov, čo je skvelá príležitosť ochutnať miestnu kuchyňu.

V Trou aux Biches návštevníci dostanú vždy najlepší servis, zážitky a poznania o dovolenkovaní na Mauríciu. Toto miesto je ideálne pre páry, rodiny, ale aj pre skupiny priateľov, ktorí hľadajú skvelé životné zážitky a uvoľnite sa od činnosti moderného mesta. Ak chcete stráviť dovolenku v krásnom prostredí, užite si pohodlné ubytovanie a skvelé zážitky, dané místo na zemi je určite Trou aux Biches na Mauríciu.


Počasie Maurícius Trou aux Biches


Maurícius je nádherný ostrov, ktorý sa nachádza v Indickom oceáne. Jedným z najobľúbenejších miest pre turistov na Mauríciu je pláž Trou aux Biches. Svojim tichým vodám a mierne slnečným počasím je to miesto, ktoré si zamilujú všetci milovníci prírody a pláže.

Počasie na pláži Trou aux Biches je veľmi teplé a mierne vlhké počas celého roka. Najlepší čas na návštevu tejto pláže je medzi aprílom a septemberom, kedy je suchšie obdobie. V týchto mesiacoch je teplota vody približne 26°C a teplota vzduchu dosahuje približne 25-28°C.

V zvyšku roka, teda od októbra do marca, sa vyskytujú občasné dažde a hromadné búrky. Teploty sa však nezmenia veľmi dramaticky a zostávajú na úrovni približne 29°C. Teplota vody sa tiež zvyšuje na približne 28°C.

Voda na pláži Trou aux Biches je jemná a pokojná, čo robí túto pláž ideálnou pre rodiny s deťmi. Voda má obvykle dobrú viditeľnosť, takže je skvelá na plávanie, šnorchlovanie a potápanie. V blízkosti pláže sa tiež nachádza malý ostrov, ktorý sa dá ľahko dosiahnuť plávaním alebo na malom, miestnom loďkou.

Celkovo je počasie na pláži Trou aux Biches ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú slnečné a teplo počasie počas celého roka. Príroda je tu nádherná a voda na pláži je pôvabne čistá, takže si určite užijete krásnu plážovú dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Trou aux Biches


Často kladené otázky a odpovede týkajúce sa Maurícia a miestnosti Trou aux Biches sú uvedené nižšie:

1. Aké je ideálne obdobie na návštevu Maurícia?
Ideálne obdobie na návštevu Maurícia je od mája do decembra, keď je suchšie a teplejšie počasie.

2. Aké sú najlepšie pláže v Trou aux Biches?
Pláže Trou aux Biches patria medzi najlepšie na Mauríciu. Hlavné pláže sú: Trou aux Biches, Mont Choisy a La Cuvette.

3. Je Trou aux Biches vhodné pre rodiny s deťmi?
Áno, Trou aux Biches je veľmi vhodné pre rodiny s deťmi. Pláže sú plytšie a voda menej divoká ako niektoré iné pláže na Mauríciu.

4. Aké aktivity sú v blízkosti miestnosti Trou aux Biches?
Aktivity v okolí miestnosti Trou aux Biches sú: potápanie, šnorchlovanie, jazda na kiteboardingu, plachtenie a prechádzky.

5. Je v Trou aux Biches bezpečné pre turistov?
Áno, Trou aux Biches je považované za bezpečné pre turistov. Mala kriminalita sa zriedkavo vyskytuje na Mauríciu vôbec.

6. Aké je najlepšie miesto na nákupy v Trou aux Biches?
Zadarmo duty-free, “Grand Bay” je najlepšie miesto na nákupy v Trou aux Biches. Je to blízko a ponúka všetko, od oblečenia až po suveníry.

7. Je v Trou aux Biches dobrá strava?
Áno, v Trou aux Biches je možnosť veľa miestnych reštaurácií a zároveň aj reštauračných možností zahraničných kuchýň.

8. Je v Trou aux Biches voda pitná?
Nie, miestna voda nie je pitná. V hoteloch a reštauráciach sa však väčšinou podáva balená voda.

9. Aké valuty je možné použiť v Trou aux Biches?
Maurícijská rupia (MUR) je miestna valuta, ale v mnohých obchodoch sú prijímané aj kreditné karty a eurá.

10. Je potrebné si zaviesť vakcíny pred cestou do Maurícia?
Nie sú potrebné žiadne špecifické vakcíny, ale je odporúčané byť zaočkovaný proti základným chorobám (napr. tetanu). Pred cestou na Maurícius je vhodné konzultovať s lekárom.


Najkomplexnejšia online ponuka letov

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

Desaťtisíce spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky